maseczka_z_nadrukiem

Maseczki z nadrukiem

Przez całe miesiące korzystaliśmy z chust wielofunkcyjnych oraz przyłbic aby zakryć nos i usta. Chusta jest bardzo wszechstronna, fajnie ją mieć niezależnie od tego, czy mamy stan pandemii, czy też nie. Przyłbica z kolei świetnie sprawdzała się tam, gdzie ważne było uśmiechanie się do klientów czy też czytanie im z ruchu warg. W sklepie mięsnym koło mnie wszystkie ekspedientki nosiły przyłbice – dzięki temu wystarczyło, że mówiły do mnie wyraźnie, a wcale nie musiały mówić głośno, żebym je zrozumiała.

Natomiast od kilku dni ani przyłbica ani chusta wielofunkcyjna nie mogą już pełnić roli maseczki ochronnej…

O co chodzi… nie wiadomo…

Na szczęście przez ostatnie miesiące zdobyliśmy ogromne doświadczenie w szyciu maseczek. Uszyliśmy ich w sumie już kilka milionów!

Zobacz, co dziś dla Ciebie mamy!

MASECZKA Z NADRUKIEM FIRMOWYM

Miliony uszytych maseczek

Wytyczne dotyczące tego, czym możemy zakrywać usta, a czym nie – zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dobrze, że jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności. W ciągu ostatnich miesięcy uszyliśmy już ponad kilka milionów maseczek z dowolnymi nadrukami.

Maseczki są uszyte z materiału przyjemnego w dotyku i bardzo wygodne. Można w nich chodzić nawet cały dzień. Nadruk może być w 100% spersonalizowany, masz do dyspozycji całą powierzchnię maseczki.

maseczka_z_nadrukiem

MASECZKI FFP2 Z NADRUKIEM

Oprócz maseczek wielokrotnego użytku możesz również wybrać maseczki FFP2 – na nich też możemy umieścić Twoje logo. Nawet 3 kolory do nadruku.

Maseczka jest jednorazowa, ma metalowy nosek, stopień filtracji 95% i są dostępne od ręki.

maseczka_FFP2_z_nadrukiem

ZAPYTAJ O MASECZKI Z NADRUKIEM

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Jak PŁACIĆ MNIEJ za
  gadżety reklamowe i upominki firmowe?

  Pobierz dla siebie ten praktyczny poradnik. Znajdziesz w nim aż 10 wskazówek, jak płacić mniej za upominki firmowe z Twoim logo.
  1. Poradnik otrzymasz natychmiast na Twoją skrzynkę.
  2. Nie wysyłamy spamu.
  3. W każdej chwili możesz wypisać się jednym kliknięciem.
  Daj szansę, będzie fajnie! :)

  Zgadzam się na otrzymywanie newslettera.

  Akceptuję Politykę Prywatności.