REFERENCJE

Każda firma twierdzi, że klient jest dla niej najważniejszy, że celem jej istnienia jest profesjonalna obsługa klienta i że codziennie z pasją podchodzi do wszystkich projektów. Wszyscy to znamy.

Dlatego my nie będziemy już o tym więcej pisać. Po prostu zostawiamy Cię z 42 opiniami naszych klientów. Do przemyślenia. 🙂

» Zapadamy w pamięć naszym klientom

To co wyróżnia firmę Mondelia i jednocześnie zdecydowało o naszej współpracy, to otwartość i realizacja naszych nietypowych pomysłów. Finał naszej współpracy od początku jest zawsze ten sam – dzięki Mondelia zapadamy w pamięć naszym klientom.

Tomasz B.
Seven Freight

» Kompetentna obsługa

Dzień dobry, polecamy firmę, bardzo miła i kompetentna obsługa.

Aneta G.
Mondi Warszawa Sp. z o.o.

» Po prostu dobra robota

W naszym przypadku to było zamówienie „na wczoraj”…
Z mojego punktu widzenia, rewelacyjne było „poprowadzenie” nas przez sprecyzowanie potrzeb, przedstawienie propozycji, pokazanie wizualizacji i ostateczne domknięcie zamówienia. Do tego dotrzymanie deklarowanego terminu wykonania. Tylko tyle i aż tyle ?, po prostu dobra robota.

Agnieszka B.
FL TEAM

» Nieskończony wybór produktów

Profesjonalna obsługa i właściwie nieskończony wybór produktów sprawia, że nie ma już potrzeby szukać innej firmy. Polecam z całego serca.

Jakub W.
Fundacja Instytut na Rzecz Państwa Prawa

» Profesjonalne podejście do klienta

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Mondelia, która reprezentuje bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybki i łatwy kontakt oraz dopasowaną do potrzeb klienta ofertę. Cenimy dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Firma godna zaufania.

Karolina P.
Uczelnia Łazarskiego

» Dobry stosunek jakości do ceny

Z Agencją Reklamową Mondelia, z siedzibą w Siechnicachprzy ul. Stanisława Lema 6 mieliśmy okazję współpracować przy realizacji gadżetów reklamowych ze znakowaniem. Współpraca przebiegała bez problemów.

Szybkość, terminowość i profesjonalizm, a także przemiła obsługa towarzyszyły nam na każdym etapie realizacji projektów. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy, a także potwierdzamy odpowiedni stosunek jakości do ceny.

Anna D.
NAT

» Wysokiej jakości usługi

Ofertę współpracy z Firmą Mondelia otrzymałam podczas rozmowy telefonicznej. W ślad za nią przyszła do mnie kompleksowa oferta gadżetów reklamowych. Złożyłam zamówienie na wybrane produkty. Jestem bardzo zadowolona z realizacji, pani Monika realizuje wszytko od A do Z. W moim przypadku jest to bardzo ważne, bo ułatwia mi to pracę. Otrzymuję projekt, który nie potrzebuje poprawek. Szybka realizacja i dostawa.
Rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Przygotowane przez firmę projekty są wykonane dokładnie z dbałością o detale. Mogę polecić Firmę Mondelia jako wiarygodną, terminową i oferującą wysokiej jakości usługi.

Aleksandra G.-O.
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "ZAMEK"

» Współpracujemy od kilku lat

Z Agencją Reklamową Mondelia współpracujemy od kilku lat. W ramach zawartej umowy firma przygotowuje ofertę gadżetów reklamowych. Nasza współpraca od samego początku układa się znakomicie. Dzięki szerokiemu asortymentowi oraz kompetentnym Pracownikom zamówione produkty były bardzo dobrej jakości i terminowo dostarczone do naszej firmy. Na szczególną uwagę zasługuje komunikatywność i otwartość Pani Moniki Prędki, która opiekuje się naszą firmą. Jej wysokie kwalifikacje i umiejętność pracy z klientem gwarantują znakomity przepływ informacji i pełen profesjonalizm oraz przyczyniają się do szybkiej komunikacji pomiędzy naszymi firmami. Polecam Agencję Reklamową Mondelia jako bardzo dobrego partnera biznesowego z dużym doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować współpracę i będzie się ona nadal dynamicznie rozwijać.

Dorota B.
Mebin

» Rzetelnie i terminowo

Z firmą Mondelia współpracujemy od 2017r. – to specjaliści w swojej dziedzinie. Bardzo cenimy wysoką jakość oferowanych produktów w konkurencyjnych cenach oraz świetny kontakt z przedstawicielami firmy. Zamówienia realizowane są rzetelnie i terminowo. Mondelia to partner biznesowy godny zaufania.

Katarzyna P.
Logintrade

» Dobry kontakt posprzedażowy

Około roku temu było mi miło nawiązać współpracę z firmą Mondelia w ramach przygotowania materiałów reklamowych na spotkanie projektowe. Jestem zadowolona z efektów pracy firmy Mondelia, produkty były dobrej jakości i miały ciekawy design. Transakcja przebiegła w przyjemnej atmosferze i ze wsparciem ze strony firmy. Dobry kontakt przedsprzedażowy pozwolił na szybkie i terminowe zrealizowanie oferty.

Katarzyna H.-G.
Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych

» Łatwo było się zdecydować

Podczas współpracy firma Mondelia wykazała się wyjątkowo elastycznym podejściem do klienta. Najważniejsze dla nas było to, żeby wyraźnie i dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądał produkt z naszym logo. Po otrzymaniu wizualizacji łatwo było zdecydować się na zamówienie. Polecamy firmę Mondelia również ze względu na bardzo dogodny termin realizacji.

Roksana C.
Convert PL

» Dotrzymywanie ustalonych terminów

Z firmą Mondelia współpracujemy od kilku lat i możemy polecić jej usługi innym. Bardzo dobra jakość produktów i atrakcyjna cena usług przekonały nas do powierzenia zleceń.

Mondelia to profesjonalna firma, która dba o akceptację projektów na każdym etapie realizacji, a także dotrzymuje ustalonych terminów.

Dział Marketingu Grupy ASTAT
ASTAT

» Odpowiedni design proponowanych materiałów

abi_kol

Na rynku usług reklamowych konkurencja jest spora. Nasza firma, działająca w branży wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej w meble, zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalność aranżowanych powierzchni, ale także na ich stronę wizualną. Dlatego ważną decyzją był wybór firmy, która zapewni nam odpowiedni design proponowanych materiałów reklamowych. Wybór padł na firmę MONDELIA i tego wyboru nie pożałowaliśmy.
Jakość zaproponowanych materiałów i opieka graficzna nie pozostawiały nic do zarzucenia. Doceniamy również szeroki zakres ofert, komunikację z Panią Moniką, jej rzetelność, terminowe wywiązywanie się z podjętych zobowiązań oraz opiekę porealizacyjną. Dlatego w pełnym przekonaniu polecamy usługi tej agencji.

Agnieszka S.-A.
Abi Meble

» Są zawsze pozytywnym zaskoczeniem

Kayser Automotive Systems Kłodzko ma przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług przez Agencję Reklamową Mondelia.
Obecnie trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które w stu procentach wywiązują się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym.
Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji z kontrahentem.
Szybki kontakt z klientem to kolejny atut tego przedsiębiorstwa.
Współpraca pomiędzy naszymi firmami rozpoczęła się od roku 2018 roku i trwa do dziś, ponieważ okazała się bardzo efektywna i gwarantuje pewną jakość usług oraz profesjonalizm.
Współpraca z firmą Mondelia jest dla nas zawsze okazją do niesamowitej pracy zespołowej – od Pani Moniki otrzymujemy pomysły na materiały reklamowe dostosowane do naszych aktualnych potrzeb. Są one dobrze przemyślane i zaprojektowane w doskonałej jakości.
Najlepszym dowodem jest informacja zwrotna od odbiorców naszych upominków – przygotowane przez Agencję Reklamową Mondelia szklane butelki oraz torby z nadrukiem są zawsze pozytywnym zaskoczeniem i niemal natychmiast zaczynają być używane.
Jest to najlepszym dowodem na trafność oferty Pani Moniki dostosowaną do potrzeb naszej firmy.
Polecamy współpracę z Agencją Reklamową Mondelia.

Agnieszka Z.
Kayser Automotive Systems Kłodzko

» Duże doświadczenie i interesujące pomysły

Z Agencją Reklamową Mondelia mamy przyjemność współpracować od 2022 roku. W tym okresie zrealizowaliśmy kilka zamówień, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Agencja Reklamowa Mondelia posiada bogatą ofertę produktów o wysokiej jakości, cena oferowanych produktów jest adekwatna do jakości.

Szeroka oferta i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań w połączeniu z kompleksowym doradztwem sprawia że zakupy w Agencji Reklamowej Mondelia są bardzo przyjemne i dopasowane do potrzeb klienta.

Polecam firmę ponieważ posiadają duże doświadczenie i interesujące pomysły.

Magdalena M.
Smurfit Kappa

» Świetny kontakt

Szybki kontakt
Łatwy kontakt
Wiele kanałów kontaktu

Oliwia M.
Nieruchomości Jerczyński

» Wysoka jakość produktów

Bardzo miła i profesjonalna obsługa
Krótki czas realizacji zamówienia
Wysoka jakość produktów

Anna K..
Havas Group Poland

» Współpraca na wysokim poziomie

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi firmy Mondelia, która w bardzo dobrej jakości wydrukowała dla naszej firmy komplet wizytówek, a także przygotowała specjalną ofertę i wykonała parasole z firmowym logo dla naszych gości hotelowych.
Współpraca przebiega na wysokim poziomie, pani Monika zawsze dokłada wszelkich starań ku temu, aby klient był zadowolony, dba o dobry kontakt oraz o szybkie i terminowe wykonanie zamówień. Rzetelna i kompetentna firma.

Justyna F.
Oaza City

» Kontakt przebiega błyskawicznie

Wszystkie możliwości znakowania i wszystkie wymiary profesjonalizmu – współpraca z Agencją Reklamową Mondelia rozpoczęta w 2017 roku trwa nadal. Najważniejsze jest dla nas to, że działania były terminowe, profesjonalne i uwzględniające specyfikę naszej branży.
Na pochwałę zasługuje komunikacja z klientem. Współpracę z przedsiębiorstwem bardzo ułatwia to, iż pracownicy zwracają uwagę, aby kontakt przebiegał błyskawicznie.

Blanka S.
Arif.pl

» Błyskawicznie znajduje rozwiązania

Z Agencją Reklamową Mondelia współpracujemy od lutego 2021. Świadczymy usługi dla firm z wielu branż na całym świecie, dlatego nasze wymagania względem jakości są bardzo wysokie. Dodatkowo szukamy tylko gadżetów/upominków uniwersalnych, które są wykonane z ekologicznych materiałów, z minimalnym bądź zerowym wpływem na środowisko. Dzięki zaangażowaniu agencji Mondelia zawsze udaje nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie błyskawicznie i równie szybko je zrealizować.
Jakość, bogata oferta, terminowość, sumienność oraz otwarta i szczera komunikacja, to główne cechy, które świadczą o profesjonalizmie. Właśnie powyższe cenimy sobie najbardziej we współpracy z Agencją Reklamową Mondelia.

Michał P.
Bookado

» Szybkość realizacji

Firma Geoserwis ma przyjemność polecić Agencję Reklamową Mondelia. W przypadku mojej działalności potrzebuję sprawnie i szybko otrzymać materiały reklamowe. Z Panią Moniką nawiązałem szybki kontakt, potrafi idealnie sprostać moim oczekiwaniom. Szybko otrzymuję projekt graficzny i zamówiony produkt. Polecam ze względu na szybkość realizacji oraz na jakość wykonanych materiałów reklamowych.

Michał Ł.
Geoserwis

» Zgodnie z zamówieniem

Współpraca na najwyższym poziomie – szybki kontakt, materiały reklamowe przychodzą o czasie, i są dobrej jakości – zgodne z zamówieniem.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, polecam wszystkim.

Anna S.
Eksperci Swoboda Anna

» 100% zgodne z zamówieniem

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Mondelia Agencja Reklamowa jako solidnego i niezawodnego partnera.
Nasza współpraca trwa od 2017 roku i obejmuje wiele zleceń na gadżety reklamowe i materiały drukowane.
Mondelia reprezentuje bardzo profesjonalne podejście do klienta, niezwykle szybko odpowiada na nasze zapytania i realizuje zamówienia zawsze w terminie. Mamy bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.
Zamówione produkty są w 100% zgodne z zamówieniem.

Oliwia M.
ABAKANO Psychologiczne Szkolenia dla Biznesu

» Firma godna zaufania

Mondelia to firma godna zaufania. Współpracujemy od kliku lat – zawsze zlecenia realizowane były w ustalonym terminie, przy pełnym zaangażowaniu we współpracę po stronie pracowników Mondelia. Produkty, które otrzymaliśmy były profesjonalnie przygotowane. Polecam współpracę z Mondelia – wysoka kultura, szybki kontakt, szerokie portfolio oferowanych produktów oraz sprawna realizacja usługi.

Magdalena S.
Incineris Sp. z o.o.

» Profesjonalny partner biznesowy

Z Agencją Reklamową Mondelia współpracujemy od 2018 roku. W tym okresie zrealizowaliśmy kilka znacznych projektów, z których jesteśmy zadowoleni. Współpraca obejmuje przygotowywania gadżetów firmowych oraz odzieży z logo dla naszej firmy. Mondelia to firma potrafiąca sprostać stawianym przed nią wyzwaniom. We współpracy z Agencją Reklamową Mondelia cenimy miły kontakt, szybkość reakcji i dopasowanie przedstawianych ofert, bogaty wybór oraz dogodne terminy realizacji. Mondelia jest profesjonalnym partnerem biznesowym naszej firmy.

Aleksandra K.-G.
Essity Operations Poland

» Szybka realizacja

Rzetelne przedstawiona oferta, dopasowana do potrzeb klienta. Szybka realizacja zamówienia oraz opieka posprzedażowa.

Daniel R.
Chemtex Michorczyk

» Przejrzyste oferty

Przejrzystość oferty.
Kompleksowe doradztwo przedsprzedażowe. Rzetelność w kontaktach z klientem.
Szybki kontakt.
Przyjazna atmosfera.
Szybka realizacja usługi.

Bama Europa Sp. z o.o.

» Sposób wysoce zadowalający

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. we Wrocławiu dwukrotnie w 2021 roku współpracowało z firmą Mondelia Agencja Reklamowa z siedzibą w Siechnicach, zamawiając gadżety reklamowe. Usługi były realizowane w sposób wysoce zadowalający, z zachowaniem terminów i zgodnie z ustaleniami. Polecamy firmę jako solidnego partnera oferującego usługi najwyższej jakości.

Magdalena C.
Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego

» Wyróżnia się na tle innych firm

W imieniu TAKENAKA EUROPE GMBH sp. Z o.o. W POLSCE serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę w zakresie przygotowania spersonalizowanych materiałów promocyjno-reklamowych. Od kilku lat mamy przyjemność zlecać Państwu realizację na materiały, w tym m.in.: kubki termiczne, torby, notesy, długopisy. Doceniamy pełen profesjonalizm Państwa firmy i wysoką jakość przygotowanych dla nas materiałów, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Zakres oferowanych przez Państwa usług na lokalnym rynku zdecydowanie wyróżnia się na tle innych firm. Wierzymy, że dotychczasowa pomyślna współpraca będzie kontynuowana w kolejnych latach. W imieniu Takenaka Europe polecamy Agencję Reklamową Mondelia jako rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorcę.

Witold B.
TAKENAKA Europe

» Konkurencyjne ceny

Z Agencją Mondelia współpracujemy od roku 2023, kiedy to złożyliśmy swoje pierwsze zamówienie.

Pełna satysfakcja z pierwszej realizacji była początkiem naszej dalszej współpracy.
Cenimy sobie wysoki poziom świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Dużym plusem jest również terminowość, która jest dla nas niezwykle ważna.

Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Mondelia.

Aneta M.
ATT

» Wysoka jakość w parze z konkurencyjną ceną

Współpracę z firmą Mondelia oceniam celująco. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Miła, fachowa obsługa i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Ekspresowa wysyłka towaru.
Produkt końcowy w pełni zgodny z opisem. Co równie ważne, wysoka jakość idzie w parze z konkurencyjną ceną. Serdecznie polecam.

Marta H.
Cerkamed

» Profesjonalizm, jakość i terminowość

Współpraca z agencją Mondelia przebiegła bezproblemowo, z wielkim sukcesem.
Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm, jakość i terminowość wykonania zlecenia sprawiają, że na pewno ponownie skorzystam z usług firmy.
POLECAM 😀

Andrzej P.
Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

» Możliwość modyfikowania projektów

Chciałabym polecić firmę Mondelia, która przygotowała dla naszej firmy elektroniczne gadżety reklamowe. Mondelia posiada bardzo bogatą ofertę produktów, dostępnych w wielu katalogach. Doradcy wspierają klienta i doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań. Klient otrzymuje projekty, które może zmieniać i dostosowywać do swoich potrzeb. Nasze zamówienie zostało szybko zrealizowane i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu produktu.

Józefina K.
Trebbi Polska

» Miła i profesjonalna obsługa

Dzień dobry.
Polecamy serdecznie firmę.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Bardzo dobry kontakt 🙂

Klaudia R.-D.
Trust Investment

» Szybka realizacja

Oczywiście polecamy firmę Mondelia.
Kontakt z Panią Moniką, jak i innymi osobami z firmy, szybki i owocny. Zamówione przez nas teczki szybko zostały zrealizowane, do tego są ładne i prezentują się wyśmienicie.
Polecamy !!!

Grzegorz H.
ANGLOSCHOOL HEINTZE A I R S.J.

» Na pewno skorzystamy

Bardzo wysoki standard usług, zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.
Wysoka jakość produktów, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz atrakcyjne cenowo usługi są na pewno bardzo dużym atutem firmy, z której usług na pewno jeszcze skorzystamy w przyszłości.

Piotr Z.
Feedink

» Sumiennie i terminowo

Z Agencją Reklamową Mondelia współpracujemy regularnie od 2018 roku w zakresie projektowania i produkcji materiałów reklamowych. Firma Mondelia sumiennie i terminowo wywiązuje się z obowiązków. Jej działania charakteryzują się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego zamówienia. Duże doświadczenie i wysoka kultura obsługi klienta przełożyły się na efekty, które spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.

Magdalena S.
FM Meble

» W stu procentach wywiązuje się z krótkiego terminu realizacji

smurfit_kol

Współpracując w imieniu firmy Smurfit Kappa z Agencją Reklamową Mondelia mam przyjemność polecić tą firmę, jako rzetelną i pewną w zakresie współpracy oraz oferty upominków firmowych.
Współpracujemy od 2017 roku i w ciągu kilku lat zrealizowaliśmy z Panią Moniką wiele zleceń na reklamowe materiały firmowe. Za każdym razem niezwykle szybko otrzymywałam ofertę, różnorodne propozycje i odpowiedzi na wszystkie nasze zapytania. Pani Monika wsłuchując się w nasze oczekiwania zawsze znajdowała rozwiązania, które nas satysfakcjonowały.
Obecnie na rynku trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które w stu procentach wywiązują się z krótkiego terminu realizacji oraz szybko reaguje na bieżące potrzeby, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym.
Jesteśmy zdecydowanie zadowoleni z długoterminowej współpracy z firmą Mondelia.

Beata P.
Smurfit Kappa

» Profesjonalne podejście do klienta

Polecam Mondelię.
Profesjonalne podejście do klienta, zamówienie dotarło zgodnie z ustaleniami, torby spełniają nasze wymogi 🙂
Polecam i pozdrawiam.

Artur J.
Antykwiariat Kwadryga

» Profesjonalne doradztwo

Współpraca z firmą Mondelia to czysta przyjemność.
Bardzo szybki i bezproblemowy kontakt, profesjonalne doradztwo oraz wysokiej jakości produkty.
Możliwość otrzymania próbek przed finalnym zakupem oceniam na plus.
Firma zawsze przesyła projekty do akceptacji przed realizacją zamówienia oraz wywiązuje się z założonych terminów.
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy ?

Katarzyna Sz.
C.H. Robinson

» Indywidualne podejście

Współpracę z firmą Mondelia, oceniamy bardzo dobrze. Doskonały kontakt, celne propozycje i wysoka jakość proponowanych produktów, to kwestie, które są dla nas niezwykle ważne, i zostały spełnione przez Panią Monikę i cały zespół. Dodatkowym atutem jest indywidualne podejście. Serdecznie polecamy!

Dagmara P.
Domator24

» Ciekawe promocje

Wysoka jakość produktu.
Odpowiednia do ceny.
Miła obsługa.
Promocje/rabaty.

Joanna W.
Bama Europa Sp. z o.o.

Jak PŁACIĆ MNIEJ za
gadżety reklamowe i upominki firmowe?

Pobierz dla siebie ten praktyczny poradnik. Znajdziesz w nim aż 10 wskazówek, jak płacić mniej za upominki firmowe z Twoim logo.
  1. Poradnik otrzymasz natychmiast na Twoją skrzynkę.
  2. Nie wysyłamy spamu.
  3. W każdej chwili możesz wypisać się jednym kliknięciem.
Daj szansę, będzie fajnie! :)

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera.

Akceptuję Politykę Prywatności.