» Są zawsze pozytywnym zaskoczeniem

Kayser Automotive Systems Kłodzko ma przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług przez Agencję Reklamową Mondelia.
Obecnie trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które w stu procentach wywiązują się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym.
Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji z kontrahentem.
Szybki kontakt z klientem to kolejny atut tego przedsiębiorstwa.
Współpraca pomiędzy naszymi firmami rozpoczęła się od roku 2018 roku i trwa do dziś, ponieważ okazała się bardzo efektywna i gwarantuje pewną jakość usług oraz profesjonalizm.
Współpraca z firmą Mondelia jest dla nas zawsze okazją do niesamowitej pracy zespołowej – od Pani Moniki otrzymujemy pomysły na materiały reklamowe dostosowane do naszych aktualnych potrzeb. Są one dobrze przemyślane i zaprojektowane w doskonałej jakości.
Najlepszym dowodem jest informacja zwrotna od odbiorców naszych upominków – przygotowane przez Agencję Reklamową Mondelia szklane butelki oraz torby z nadrukiem są zawsze pozytywnym zaskoczeniem i niemal natychmiast zaczynają być używane.
Jest to najlepszym dowodem na trafność oferty Pani Moniki dostosowaną do potrzeb naszej firmy.
Polecamy współpracę z Agencją Reklamową Mondelia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak PŁACIĆ MNIEJ za
gadżety reklamowe i upominki firmowe?

Pobierz dla siebie ten praktyczny poradnik. Znajdziesz w nim aż 10 wskazówek, jak płacić mniej za upominki firmowe z Twoim logo.
  1. Poradnik otrzymasz natychmiast na Twoją skrzynkę.
  2. Nie wysyłamy spamu.
  3. W każdej chwili możesz wypisać się jednym kliknięciem.
Daj szansę, będzie fajnie! :)

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera.

Akceptuję Politykę Prywatności.